تبلیغات

جغرافیای سیاسی نوین

جغرافیای سیاسی نوین
تنها در آب آرام است كه می شود تصاویر زیبا را دید. 
مدیروبلاگ/تعدادمطالب
نظر سنجی
اگر سیاست بین المللی را نظامی مبتنی بر زور و قدرت بدانیم و حقوق بین الملل را مجموعه ای نهادینه از كنوانسیون ها و قراردادهای بین المللی؛ سؤال: به نظر شما در نظام بین الملل تفوق و برتری كدامیك بیشتر و گسترده است؟پایگاه اینترنتی
مقالات تخصصی
همایش ها
جغرافیای شیعیان
مراجع تقلید و علمای شیعه
مطالعات جغرافیای سیاسی
به اطلاع می رساند هشتمین کنگره انجمن انجمن ژئوپلیتیک ایران با عنوان همدلی قومی( انسجام و اقتدار ملی) در تاریخ های 20 و 21 مهرماه 1394 و با دبیری آقای دکتر اسکندر مرادی در سنندج برگزار خواهد شد. اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.
یكی از مصوبات دومین جلسه هفتمین دوره هیأت مدیره انجمن ژئوپلیتیك ایران به این موضوع اختصاص یافت: آقایان دكتر اسكندر مرادی رئیس دانشگاه پیام نور كردستان، دكتر بهرام نصرالهی زاده از دانشگاه كردستان و مسعود الماسی رئیس دانشگاه فرهنگیان در خصوص هشتمین كنگره انجمن ژئوپلیتیك ایران توضیحاتی را ارائه دادند. عنوان هشتمین كنگره «همدلی قومی، انسجام و اقتدار ملی»
تعیین شد. روز های برگزاری كنگره دوشنبه 20 مهر و سه شنبه 21 مهرماه 1394 تعیین شد. مقرر شد حكم دبیری آقای مرادی توسط رئیس انجمن صادر شود.

Img-20150114-wa0000

[ جمعه 26 دی 1393 ] [ 10:39 ] [ م . اجاقلو ]
درباره وبلاگ


وجوه ذاتی جغرافیا سیاست است نمی توان جغرافیا را بدون سیاست دید پس جغرافیدانان سیاسی باید ژئوپلیتیك را برای پایداری صلح و امنیت، بقا و رشد انسانها، حفاظت از محیط زیست، حقوق بشر، كاهش فقر و توسعه اقتصادی، توسعه كشاورزی و شیلات، آموزش وپرورش، پیشرفت زنان، امداد هنگام بروز فجایع و حوادث نامنتظره، استفاده صلح آمیز از انرژی اتمی و موارد بسیار دیگر و درنهایت ثبات جامعه بشری و كاهش درد و رنج انسان ها به كار گیرند چرا كه جهان زیبا یافتنی نیست...ساختنی است...
هدف از ایجاد این وبلاگ ارائه مباحث علمی در زمینه اندیشه سیاسی، جغرافیای سیاسی و ژئوپلیتیك به دانشجویان، دانش آموزان و خوانندگان محترم می باشد. انتشار برخی مطالب، اخبار و گزارشات به نقل از جراید و خبرگزاری ها نشان دهنده آرا و نظرات نویسندگان آنها است لزوماً به معنای تایید یا رد محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود امید است ما را با راهنمایی های خویش در رفع نواقص آن یاری رسانید.

آخرین مطالب
لینك های مفید عمومی
منابع جغرافیایی و نجوم
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
كل بازدیدها : نفر
تعداد نویسندگان : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

وضعیت آب و هوای طارم


آموختن را بیاموز موتور جستجوی خبر قطره

سبک زندگی اسلامی

Nasa
Nooa
Online User